Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 23/11/2017.

Asystent ds. personalnych Sandomierz

świętokrzyskie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • realizacja zleconych projektów rekrutacyjnych
  • obsługa administracyjna zatrudnionych pracowników tymczasowych
  • udział w planowaniu działań rekrutacyjnych
  • budowanie trwałych relacji z Klientami
  • tworzenie raportów dla Klienta oraz Przełożonego

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane w agencji doradztwa personalnego)
  • wykształcenie wyższe (lub w trakcie studiów)
  • znajomości podstawowych przepisów Prawa Pracy
  • umiejętność obsługi komputera oraz pakietu MS Office (w szczególności programu Excel)
  • zdolności interpersonalne
  • zaangażowanie oraz motywacja do pracy
  • samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania
  • bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej firmie z branży doradztwa personalnego
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • niezbędne narzędzia pracy
  • wsparcie całego zespołu
  • pakiet szkoleń wprowadzających

 Gi GROUP jest jedną z najbardziej doświadczonych agencji pracy tymczasowej i doradztwa... personalnego (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 570). Pierwsze kroki stawialiśmy w 1999 roku w Katowicach, obecnie mamy swoje oddziały już w całej Polsce. W marcu 2007 staliśmy się częścią największej włoskiej grupy w sektorze usług związanych z HR.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
18/11/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Human Resources