Asystent ds. obsługi projektów

OpusProperties Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:
- obsługa administracyjna nieruchomościowych spółek celowych
- koordynowanie korespondencji: obsługa i rejestracja poczty
- przygotowywanie i nadzór nad dokumentacją statutową
- współpraca z działem finansowo-księgowym
- udział w bieżącym administrowaniu biurem firmy

Wymagania

Kwalifikacje:
- ok. 2-letnie doświadczenie zawodowe w pracy na stanowisku administracyjnym
- wykształcenie wyższe
- biegła obsługa komputera oraz urządzeń biurowych
- wysokie zdolności organizacyjne, samodzielność i odpowiedzialność
- dyspozycyjność, zaangażowanie, umiejętność pracy pod presją czasu
- dobra organizacja pracy
- znajomość języka angielskiego

Prezentacja firmy

Grupa Opus zapewnia kompleksowe rozwiązania w zakresie strukturyz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Finanse, Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena