Asystent ds. Obsługi Pacjenta

Gdańsk, pomorskie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Wymagania

Zakres obowiązków:

  • odbieranie połączeń przychodzących - wyłącznie!
  • umawianie wizyt lekarskich i badań
  • dzielenie się wiedzą o produktach firmy (pakietach medycznych)
  • opiekowanie się Pacjentami i rozwiązywanie ich problemów
  • kontakt z placówkami medycznymi w celu potwierdzenia wizyt lekarskich

Oczekujemy:

  • wykształcenia średniego
  • dyspozycyjności do pracy min. 85h w miesiącu (elastyczny grafik)
  • mile widziane doświadczenie w telefonicznej obsłudze Klienta
  • chęci do pracy

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • możliwość awansu w strukturach firmy
  • elastyczny grafik
  • stawkę od 15 do 21 zł brutto (w zależności od doświadczenia)
  • możliwość rozwoju i pracy w różnych projektach
  • pakiet benefitów

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
15/08/2019
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Praca Doradztwo / Konsulting , Praca Obsługa klienta , Praca Praca dla studenta