Asystent ds. Obsługi Korespondencji

Getback SA

Wrocław, dolnośląskie

Getback SA

Miejsce pracy: Wrocław
Od samego początku naszemu zespołowi przyświeca jeden główny cel – by być wsparciem w starciu z długiem. Dlatego nasi pracownicy w swoich działaniach kierują się innowacyjnością, dotrzymywaniem obietnic i współpracą.
Jeśli Ty również cenisz takie wartości, rozpocznij swoją karierę w Grupie Kapitałowej GetBack. Zapraszamy!

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – w pracy biurowej
  • Umiejętność organizacji pracy własnej
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Sumienne i dokładne wykonywanie powierzonych obowiązków
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Mile widziani kandydaci ze znajomością zapisów Ustawy o ochronie danych osobowych

Naszym pracownikom gwarantujemy:

  • Zdobycie doświadczenia zawodowego w odnoszącej sukcesy kancelarii prawnej
  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Dostęp do karty Multisport
  • Dostęp do firmowej biblioteki książek i multimediów
  • Udział w firmowych imprezach integracyjnych

Zadania oraz zakres odpowiedzialności:

  • Terminowe i poprawne zaczytywanie korespondencji w systemach teleinformatycznych
  • Przekazywanie korespondencji przychodzącej odpowiednim jednostkom organizacyjnym
  • Przyjmowanie poczty od operatora usług pocztowych
  • Rejestracja korespondencji wychodzącej zgodnie z wytycznymi zlecającego (termin, forma wysyłki, etc.)
  • Przygotowywanie książki nadawczej oraz przekazywanie poczty wychodzącej operatorowi
  • Inne zadania zlecone przez przełożonego związane z bieżącymi obowiązkami
  • Archiwizacja korespondencji i dokumentacji
Getback SA
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.