Asystent ds. Obsługi Klienta w dziale zamówień

Warszawa, mazowieckie

Adecco Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • Telefoniczne przyjmowanie zamówień i rejestracja ich w systemie
  • Kompletowanie wszelkiej dokumentacji związanej z realizacją zamówienia
  • Monitorowanie realizacji zamówienia w systemie
  • Wystawianie faktur po realizacji zamówienia
  • Telefoniczny kontakt ze stałymi klientami w firmy w celach marketingowych.

Jeśli:

  • Posiadasz pierwsze doświadczenie w obsłudze zamówień klientów
  • Jesteś osobą komunikatywną, otwartą i elastycznie podchodzisz do codziennych obowiązków pracy
  • Znasz język angielskim w stopniu bardzo dobrym komunikatywnym
  • Z zaangażowaniem podchodzisz do powierzonych obowiązków...

Ta praca jest dla ciebie!

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na stałe w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u klienta
  • Pracę na pełen etat (pon-pt, 8-16)
  • Prywatną opiekę medyczną, lekcje języka angielskiego
  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Lokalizację: Warszawa, Gocławek.

Numer referencyjny: SOK/WA2/12/2018/AC

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego... lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2015 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 60 000 osób.
Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
14/01/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Inne , Praca Logistyka , Praca Obsługa klienta