Asystent ds. migracji danych – wakacyjna praca zdalna

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

Oferta:

  • Umowa o pracę tymczasową na okres 1 lipca - 15 sierpnia
  • Praca zdalna
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej organizacji w obszarze HR
  • Pakiet niezbędnych szkoleń
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Wymagania:

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie B2
  • Zaangażowanie, dokładność, dbałość o szczegóły, odpowiedzialność
  • Dyspozycyjność do pracy na pełny etat w okresie lipiec - wrzesień
  • Mile widziane doświadczenie w pracy biurowej lub przy przetwarzaniu danych

Zadania:

  • Wspieranie procesu migracji danych pomiędzy platformami
  • Poszukiwanie rozwiązań usprawniających migrację dokumentów
  • Uzupełnianie brakujących danych
  • Monitorowanie i sprawdzanie poprawności wprowadzanych danych

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy