Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 17/12/2017.

Asystent ds. Marketingu

Duchnice, Ożarów Mazowiecki, Błonie, Pruszków, Piastów, Warszawa, mazowieckie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • budowanie zainteresowania ofertą firmy oraz identyfikacja nowego potencjału sprzedaży poprzez działania telemarketingowe
  • wyszukiwanie i analiza danych rynkowych
  • współudział w tworzeniu materiałów promocyjnych usług
  • rozpoznanie możliwości rynkowych zwiększania konkurencyjności oferty firmy
  • udział w kampaniach marketingowych i aktywnościach wsparcia sprzedażowego

Wymagania:

  • rzetelność w realizacji powierzonych zadań
  • wysokie zaangażowanie i motywacja
  • łatwość nawiązywania relacji interpersonalnych
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie marketingowe mile widziane

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju kompetencji zawodowych w międzynarodowej korporacji
  • szkolenia rozwijające kompetencje
  • pakiet benefitów pracowniczych takich jak opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karty sportowe i dofinansowanie posiłków
  • dobrą atmosferę w pracy

Gi GROUP jest jedną z najbardziej doświadczonych agencji pracy tymczasowej i doradztwa... personalnego (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 570). Pierwsze kroki stawialiśmy w 1999 roku w Katowicach, obecnie mamy swoje oddziały już w całej Polsce. W marcu 2007 staliśmy się częścią największej włoskiej grupy w sektorze usług związanych z HR.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/08/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Reklama / Komunikacja