Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 14/12/2017.

Asystent ds. marketingu

32-085 Modlniczka, małopolskie

Livioon International Sp. z o.o. Sp. k.

Opis stanowiska pracy

Zadania:
Wsparcie firmy w bieżącej obsłudze mediów społecznościowych oraz redakcji strony internetowej
Dbanie o aktualne materiały na stronie internetowej oraz w sklepie internetowym
Efektywne wykorzystywanie social mediów do zwiększenia znajomości marki
Przygotowywanie materiałów reklamowych dla działu sprzedaży (promocji, katalogów, cenników, itd.)
Pisanie tekstów

Wymagania

Wymagania:
minimum 1 rok doświadczenia w prowadzeniu profili społecznościowych (planowanie i realizacja), komunikacji marek w mediach społecznościach (głównie Facebook)
umiejętność redakcji tekstów, robienia zdjęć
orientacja w aktualnych trendach w branży mediów społecznościach,
systematyczność, dokładność, dobra organizacja pracy,
mile widziana znajomość języków obcych, umiejętność tworzenia grafik w Photoshopie na potrzeby stron internetowych.

Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją oraz dystrybucją kosmetyków.

Ostatnia aktualizacja:
06/11/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy:
3 miesiące z możliwością przedłużenia
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa