Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 19/10/2018.

Asystent ds. Logistyki

Chociwel, Strzelin, dolnośląskie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • Kontakt z firmami transportowymi oraz magazynami zewnętrznymi w zakresie codziennej działalności firmy
  • Przygotowanie planów załadunku oraz kontrola ich realizacji w magazynie
  • Przygotowanie zamówień w SAP na podstawie zakresu obowiązków
  • Weryfikacja i archiwizowanie dokumentacji
  • Ścisła współpraca z działem Obsługi Klienta, Działem Sprzedaży i pozostałymi partnerami biznesowymi w zakresie obsługi logistycznej dystrybucji

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w dziale logistyki lub na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Zdolność do pracy pod presją czasu
  • Umiejętność szybkiego wdrożenia się w firmowe polityki i procedury
  • Znajomość środowiska SAP będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • Atrakcyjną stawkę godzinową - 17,50 zł brutto/h ,
  • Benefity na atrakcyjnych warunkach (multisport, grupowe ubezpieczenie PZU).

Gi GROUP jest jedną z najbardziej doświadczonych agencji pracy tymczasowej i doradztwa... personalnego (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 570). Pierwsze kroki stawialiśmy w 1999 roku w Katowicach, obecnie mamy swoje oddziały już w całej Polsce. W marcu 2007 staliśmy się częścią największej włoskiej grupy w sektorze usług związanych z HR.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
02/09/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka