Asystent ds. Księgowości

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

ZADANIA

  • Sprawdzanie poprawności faktur
  • Monitorowanie statusu faktur w systemie
  • Odpowiadanie na przychodzące zapytania klientów / dostawców
  • Zarządzanie bazą klientów i dostawców
  • Segregowanie i archiwizacja dokumentów
  • Współpraca z dostawcami
  • Procesowanie transakcji w systemie księgowym
  • Cotygodniowa weryfikacja sald rachunków bankowych

WYMAGANIA

  • Student / absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego (kierunek finanse i rachunkowość)
  • Znajomość angielskiego na poziomie B2/C1
  • Staż / praktyki w dziale księgowości, administracji lub finansów

OFERUJEMY

  • Umowę zlecenie na okres próbny z możliwością podjęcia długofalowej współpracy
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pracę na pełen etat lub na ¾ etatu
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w dziale księgowości

Oferta pracy tymczasowej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials