Asystent ds. księgowości z jęz. angielskim

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

Oferta:

  • Praca w międzynarodowej organizacji z dużymi możliwościami rozwoju
  • Praca na pełny etat w oparciu o umowę o pracę na okres 6 miesięcy (z możliwością przedłużenia),
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Wynagrodzenie miesięczne 4000 - 4500 zł brutto (w zależności od doświadczenia)
  • Pakiet benefitów (MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe)

Wymagania:

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2 - warunek konieczny
  • Doświadczenie w księgowości/ finansach lub wykształcenie kierunkowe
  • Znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Gotowość do podjęcia pracy na pełny etat

Zadania:

  • Księgowanie oraz sprawdzanie rozliczeń pracowniczych
  • Księgowanie faktur kosztowych
  • Wyjaśnianie zapytań związanych z terminem płatności
  • Wprowadzanie danych finansowych do systemu

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials