ASYSTENT DS. KSIĘGOWOŚCI W KANCELARII

Taxglobal Sp. z o.o.

Poznań, 60-313, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Zakres zadań:
- księgowanie dokumentów,
- rozliczanie rozrachunków,
- inne prace związane z prowadzeniem księgowości firm.

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie i stałe godziny pracy,
- udział w szkoleniach i konferencjach,
- pracę w księgowości w Kancelarii Doradcy Podatkowego,
- możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w praktyce,
- odpowiedzialna, interesująca praca w młodym, dynamicznie rozwijającym się i zgranym zespole,
- perspektywę awansu zawodowego w ramach przejrzystej ścieżki kariery,
- w dłuższej perspektywie czasu istnieje możliwość przygotowania do egzaminu i zawodu doradcy podatkowego.

Wymagania

- wykształcenie wyższe (administracja, ekonomia, finanse i rachunkowość)/ ewentualnie student niestacjonarny ww. kierunków,
- obsługa urządzeń biurowych,
- samodzielność i dynamika działania,
- umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,
- chęć rozwoju zawodowego,
- sumienność i odpowiedzialność,
- komunikatywność oraz łatwość nawiązywania kontaktów,
- pełna dyspozycyjność,
- osoba niebędąca aktualnie w stosunku pracy,
- wysoka kultura osobista oraz nienaganne maniery.

Prezentacja firmy

KANCELARIA DORADCY PODATKOWEGO

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
2 000PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa