Asystent ds. jakości/ laborant

BSI

Płońsk, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Staff Now (BSI) Sp. z o.o. (certyfikat 3455) w imieniu klienta, firmy produkcyjnej z Płońska, poszukuje osoby na stanowisko:

Asystenta ds. jakości/laboranta

Zadania:

- prowadzenie badań laboratoryjnych niezbędnych do porównania jakości wyrobu z oczekiwaniami klienta i ustalonymi planami kontroli,
- nadzór nad jakością produkcji w toku wg określonych instrukcji i planów badań,
- archiwizowanie próbek z badań i dokumentacji laboratoryjnej,
- zwalnianie wyrobu gotowego, surowca na podstawie pozytywnych badań.

Oferujemy:

- pracę w Płońsku,
- konkurencyjne i stabilne warunki zatrudnienia,
- możliwość rozwoju zawodowego.

Wymagania

- wykształcenie min. średnie (preferowane techniczne),
- mile widziane doświadczenie w dziale jakości,
- dokładność i systematyczność,
- samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań,
- orientacja na tryb pracy zadaniowej,
- praktyczna znajomość obsługi komputera,
- mile widziana znajomość języka angielskiego.

Praca w systemie dwuzmianowym.

Prezentacja firmy

Firma BSI Sp. z.o.o. ( certyfikat 3455) zajmuje się rekrutacją pracowni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Badania / Rozwój