ManpowerGroup Sp. z o.o.

Asystent ds. HR

Miejsce pracy: Wrocław

Oferta:

  • Praca w międzynarodowej organizacji z dużymi możliwościami rozwoju
  • Praca na pełny etat w oparciu o umowę o pracę na czas określony
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Wynagrodzenie miesięczne: 4000-4500 zł brutto w zależności od doświadczenia
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w obszarze HR
  • Pakiet socjalny (MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe

Wymagania:

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2 - warunek konieczny
  • Doświadczenie w pracy biurowej
  • Zainteresowanie branżą HR
  • Dyspozycyjność do pracy na pełen etat od sierpnia
  • Znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania

Zadania:

  • Tworzenie teczek osobowych oraz profili nowych pracowników w systemach
  • Obsługa administracyjna pracowników firmy
  • Wsparcie w przygotowywaniu umów, aneksów oraz pozostałych dokumentów kadrowych
  • Uzupełnianie i przetwarzanie danych w systemach
  • Weryfikacja kompletności dokumentów

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy