IDES Consultants Polska Sp. z o.o.

Asystent ds. HR

Od: IDES Consultants Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: ŁÓDŹ

Zadania / obowiązki:

• Dbanie o dobry wizerunek firmy

• Stała współpraca oraz wsparcie zespołu w obszarze realizacji usług

• Pomoc w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych (m.in. wstępna selekcja kandydatów, wywiad telefoniczny, umawianie spotkań)

• Współtworzenie i wdrażanie strategii rozwoju firmy

• Sporządzanie raportów, zestawień

• Tworzenie/ publikowanie ogłoszeń

Oczekiwania:

• Wykształcenie wyższe

• Zainteresowanie branżą HR

• Samodzielność, sumienność

• Poczucie humoru

• Komunikatywna znajomość języka angielskiego

• Umiejętności pracy w zespole

• Umiejętność planowania i organizacji pracy własnej

• Praktyczna znajomość pakietu MS Office

• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Firma oferuje:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• Możliwość zdobycia doświadczenia w obszarze HR i dalszego rozwoju

• Kartę Multisport

• Niezbędne narzędzia do pracy: telefon, laptop

• Szkolenia z zakresu sprzedaży, rekrutacji oraz wsparcie doświadczonych osób z zespołu

• Samodzielne stanowisko

• Przyjazną atmosferę

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.