Asystent ds. HR z jęz. niemieckim

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • Zarządzanie administracyjne benefitami, nagrodami oraz wynagrodzeniami pracowników
  • Kompletowanie i wysyłka dokumentów
  • Uzupełnianie danych w systemach
  • Współpraca z innymi działami zarówno w firmie, jak również po stronie klienta

Wymagania:

  • Znajomość j. niemieckiego na poziomie B2
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie B2
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • Zainteresowanie obszarem kadr - mile widziane
  • Komunikatywność oraz umiejętności analityczne
  • Umiejętność pracy wielozadaniowej

Oferta:

  • Praca w międzynarodowej organizacji, w energicznym zespole
  • Szkolenia wewnętrzne
  • Umowa o pracę na czas określony
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Pakiet socjalny (karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials