Asystent ds. handlowych ( z językiem słowackim lub czeskim) // 7.000 zł

Gi Group Poland S.A.

Chorzów, śląskie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Chorzów
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Nawiązanie kontaktu z nowymi dostawcami
  • Negocjowanie warunków umowy z dostawcami
  • Tworzenie i aktualizacja bazy danych

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Umiejętności posługiwania się wybranym językiem: słowackim lub czeskim
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego (min. B1)
  • Zaangażowania w wykonywaną pracę

CO OFERUJEMY?

  • Umowę o prace bezpośtrednio z naszym Klientem
  • Wynagrodzenie do 7.000 zł brutto
  • System premiowy do 2- krotności wynagrodzenia
  • Wolne weekendy
  • Pracę stacjonarną od 8:30 do 17:00
  • Szkolenia z zakresu handlu międzynarodowego
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Miesięczny system kafeteryjny

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.