Asystent ds. dotacji unijnych program Modernizacja Gospodarstw Rolnych

Grawis

00-336 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko asystent ds. dotacji unijnych przy programie PROW 2014-2020 - Modernizacja Gospodarstw Rolnych

Osoba na tym stanowisku zajmować się będzie przygotowywaniem wniosków, biznes planów, i innych dokumentów wymaganych przez ARiMR.

Poszukujemy osób z doświadczeniem i bez w projektach prowadzonych przez ARiMR lub inne jednostki wdrażające dotacje

Prezentacja firmy
Specjalizujemy się w pozyskiwaniu finansowania ze źródeł zewnętrznych - przede wszystkim dotacji z funduszy Unii Europejskiej, a w szczególności programów obsługiwanych przez ARiMR.

Wymagania

Szukamy osób z :
- studenci studiów zaocznych
- preferowane kierunki finansowo - ekonomiczne, rolnicze
- studia zaoczne lub też po technikum ekonomicznym,
- bardzo dobrą znajomością obsługi komputera w tym obsługi pakietu MS Office ( Word, Excel)
- samodzielnością w działaniu,
- umiejętnością redagowania pism i prowadzenia korespondencji,
- bardzo dobrą organizacją pracy

Specjalizujemy się w pozyskiwaniu finansowania ze źródeł zewnętrz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
Nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Doradztwo / Konsulting