Asystent ds. Administracyjnych (umowa zlecenie)

ERIF BIG S.A.

Warszawa, małopolskie

Miejsce pracy: Warszawa

ZADANIA:

  • Pomoc przy obsłudze korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • Pomoc przy organizacji pracy w biurze
  • Obsługa spotkań biznesowych
  • Inne czynności w zakresie administracji biurowej

OCZEKUJEMY:

  • Sumienności i dokładności
  • Umiejętności obsługi MS Office
  • Otwartości i chęci uczenia się nowych rzeczy
  • Dobrej organizacji i zaangażowania w wykonywaną pracę
  • Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
  • Samodzielności w realizacji powierzonych zadań

OFERUJEMY:

  • Pracę na umowę zlecenie: 4 godziny dziennie
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • Przyjazną atmosferę pracy w kreatywnym i profesjonalnym zespole
  • Elastyczne godziny pracy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.