Opis stanowiska pracy

Szukasz pracy biurowej? Jesteś otwarty, zarażasz uśmiechem i chcesz być „wizytówką” firmy?

ZOSTAŃ ASYSTENTEM W DZIALE ADMINISTRACYJNO – KSIĘGOWYM W NASZEJ FIRMIE!

Na tym stanowisku będziesz:

  • prowadzić sekretariat naszej firmy,
  • prowadzić akty pracownicze zgodnie z zasadami i wymaganiami przepisów i procedur,
  • wypisywać przelewów bankowych ,
  • przygotowywać dokumentację dla księgowości,
  • wystawiać faktury.

Jest dla nasz ważne, żebyś dobrze czuł się pracując na tym stanowisku, dlatego otrzymasz:

  • zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy,
  • pracę w biurze (w siedzibie firmy),
  • bezpłatny kurs języka angielskiego.

Mamy też swoje wymagania:

  • Znajomość zasad prowadzenia sekretariatu firmy,
  • Znajomość zasad prowadzenia akt osobowych pracowników,
  • Podstawowa znajomość zasad księgowości,
  • Dobra znajomość obsługi komputera oraz innych urządzeń biurowych,
  • Chęci i umiejętności podnoszenia kwalifikacji,
  • Posiadanie prawa jazdy kat. B.

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą od 25 lat działającą w branży dźwignicowej. Filare... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse, Praca Inne