Asystent ds. administracji z jęz. niemieckim

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

Oferta:

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie o uznanej pozycji na rynku
  • Umowa o pracę na czas określony
  • Wynagrodzenie miesięczne - 4300 zł brutto
  • Pakiet benefitów (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)
  • Pakiet szkoleń wdrażających

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie B2
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Doświadczenie w pracy biurowej - mile widziane
  • Gotowość do pracy na pełny etat
  • Znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office
  • Komunikatywność, dokładność oraz dbałość o szczegóły

Zadania:

  • Codzienny kontakt z niemieckim oddziałem firmy
  • Umawianie i organizacja spotkań z managerami oraz sporządzanie protokołów ze spotkań
  • Koordynowanie działań administracyjnych oraz dotrzymywanie terminów
  • Kompletowanie niezbędnej dokumentacji oraz przygotowywanie raportów
  • Procesowanie faktur

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy