Asystent ds. administracji personalnej

Marketing Investment Group S.A.

31-871 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Jeśli szukasz miejsca, w którym możesz rozwijać swoją karierę,

chcesz każdego dnia uczyć się czegoś nowego,

i chcesz pracować w młodym, przyjaznym i otwartym środowisku

aplikuj do nas – teraz szukamy osoby na stanowisko:

Zadania:

•wsparcie procesów personalnych na rynkach zagranicznych,
•współpraca z kierownikami regionalnymi na poszczególnych rynkach,
•śledzenie zmian legislacyjnych w dziedzinie prawa pracy na rynkach zagranicznych firmy.

Wymagania

Profil kandydata:

•doświadczenie w pracy w administracji/ kadrach/ księgowości,
•znajomość j. angielskiego na poziomie C1 – warunek konieczny,
•znajomość innych języków (niemieckiego/ czeskiego/ słowackiego/ litewskiego/ rumuńskiego) mile widziana,
•dobra organizacja pracy, samodzielność, dbałość o szczegóły.

Oferujemy:

•umowę o pracę w branży modowej,
•atrakcyjne warunki zatrudnienia w międzynarodowej Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
•super atmosferę, pracę w ambitnym i dynamicznym zespole,
•możliwość uczestnictwa w realizacji ciekawych projektów,
•dużą samodzielność działania,
•zniżki na nasze produkty,
•możliwość skorzystania z pakietów prywatnej opieki medycznej i pakietów OK System,
•imprezy pracownicze.

Prezentacja firmy

Grupa MIG to firma o ugruntowanej pozycji w branży fashion. Od 30 lat ro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca HR / Kadry / Rekrutacja