Asystent ds. administracji księgowej

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

Oferta:

  • Przyjazne warunki i miła atmosfera w pracy
  • Umowa-zlecenie - atrakcyjne wynagrodzenie 22 zł/h brutto
  • Merytoryczne wsparcie zespołów eksperckich
  • Praca od zaraz
  • Perspektywa stałego zatrudnienia

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie wyższe lub status studenta
  • Dobra znajomość MS Excel
  • Zaangażowanie, dokładność i dobra organizacja pracy

Zadania:

  • Wprowadzanie dokumentacji do systemów księgowych
  • Przepisywanie danych z faktur w różnych językach
  • Przygotowywanie zestawień i raportów

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy