Asystent ds. administracji i obsługi klienta

Poznań, wielkopolskie

Profina

Opis stanowiska pracy

Szukasz pracy w korporacji? Chcesz się wspinać po szczeblach drabiny kariery, zabiegając o względy i awans? ŹLE TRAFIŁEŚ. To nie my :).

My nie ścigamy się i nie pracujemy dla liczb i wyników. My angażujemy się i dajemy z siebie wszystko, a  nawet więcej, bo służymy dzieciom. Jesteśmy renomowanym portalem edukacyjnym, który od 12 lat wspiera przedszkolaków i uczniów w ich wszechstronnym rozwoju.

Obecnie szukamy w Poznaniu właściwej osoby na stanowisko:

Zainteresowany? Sprawdź, czy pasujesz do nas.

JEŚLI:

- jesteś osobą pracowitą, systematyczną i bardzo dobrze zorganizowaną

- potrafisz zapobiegać problemom, zanim się one pojawią

- Twoja dokładność i troska o szczegóły sprawiają, że nazywają Cię pedantem/-ką lub perfekcjonistą/-ką

- wypowiadasz się – zwłaszcza pisemnie - z dużą dbałością o poprawność i kulturę języka, a także o jasność i czytelność komunikatu

- potrafisz panować nad emocjami, a życzliwość dla drugiego człowieka jest u Ciebie czymś naturalnym i niewymuszonym

- pracujesz zawsze z pasją i pełnym zaangażowaniem

- cechuje Cię pogoda ducha, otwartość i pozytywne nastawienie do świata

to być może jesteś tą osobą, której szukamy.

POWIERZYMY CI m.in. takie czynności, jak: obsługa mailowa klientów (naszymi klientami są rodzice, nauczyciele, dyrektorzy szkół i przedszkoli, terapeuci, psycholodzy, pedagodzy, itp.), wystawianie faktur, udział w działaniach marketingowych, prace biurowo-administracyjne związane z funkcjonowaniem firmy i portalu, okazjonalna pomoc członkom zespołu w przygotowywaniu lub testowaniu materiałów dla dzieci.

W naszej firmie przykładamy dużą wagę do przestrzegania zasad etyki biznesu, zapewniania pracownikom komfortu pracy oraz do tego, by każdy pracownik mógł zachować równowagę między życiem zawodowym i prywatnym. Jednak bardzo starannie dobieramy kolejnych członków naszego zespołu, każdy kandydat musi przejść 3-miesięczny okres próbny, a następnie umowę na czas określony (2-2,5 roku), by móc wykazać się swoim zaangażowaniem i finalnie - jeśli będzie właściwą osobą - otrzymać umowę na czas nieokreślony.

Wymagania

OCZEKUJEMY od Ciebie:

- bardzo dużej dokładności, uważności i staranności
- poprawności językowej pod względem ortograficznym, gramatycznym i stylistycznym
- umiejętności logicznego i analitycznego myślenia
- cierpliwości, opanowania, a także wysokiej kultury osobistej
- obycia z różnorodnymi programami użytkowymi (obsługa i modyfikacja arkuszy Excel, obróbka tekstu z wykorzystaniem zaawansowanych funkcji MS Word)
- wysokiego zaangażowania i ponadprzeciętnej dbałości o jakość efektów pracy.

Dodatkowymi atutami będą:
umiejętność posługiwania się językiem html, umiejętność prostej obróbki grafiki, wiedza z zakresu copywritingu, marketingu internetowego, zasad komunikacji międzyludzkiej.

NIE NADAJESZ SIĘ na to stanowisko, jeśli:
- robisz literówki w tekście i nie zauważasz swoich błędów przy sprawdzaniu
- nie widzisz sensu wielokrotnego sprawdzania tej samej rzeczy
- układanie, porządkowanie, wprowadzanie danych nudzi cię
- nie masz cierpliwości do tłumaczenia czegoś innym po raz drugi
- jesteś pewnym siebie ekstrawertykiem, któremu się wydaje, że zawsze ma rację.

OFERUJEMY CI stabilną pracę w małym zespole z wielką pasją oraz możliwość uczestniczenia w wartościowym i rozwijanym na szeroką skalę przedsięwzięciu, w którym Twoja praca zawsze będzie miała sens.

Jeśli czujesz, że to praca dla Ciebie, złóż nam swoją ofertę (CV + list motywacyjny). Odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.

Firma jest właścicielem serwisu edukacyjnego SuperKid.pl przeznaczonego dla dzieci... przedszkolnych oraz uczniów szkoły podstawowej. Naszą misją jest zapewnienie rodzicom, nauczycielom i terapeutom wysokiej jakości zaplecza edukacyjnego, by umożliwić jak najpełniejsze rozwijanie drzemiącego w dzieciach potencjału.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
30/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy:
3 miesiące
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
po zakończeniu okresu próbnego - dodatek na aktywność sportową, po roku pracy - dodatek urlopowy, dodatek świąteczny, dodatek na aktywność sportową, premia roczna, okazjonalne premie uznaniowe w zależności od jakości pracy
Praca Administracja biurowa , Praca Internet / e-commerce , Praca Obsługa klienta