Asystent ds. administracji i marketingu

Acuarius Consulting Ziemowit Ekiert

02-304 WARSZAWA, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

koordynacja i prowadzenie sekretariatu, obieg dokumentacji,
kompleksowe wsparcie Prezesa pod kątem administracyjnym,
przygotowywanie pism, ofert, prowadzenie korespondencji,
aktualizacja bazy klientów firmy,
samodzielne prowadzenie zleconych projektów,
udzielanie informacji o ofercie firmy,
działania marketingowe - obsługa strony internetowej, obsługa fanpage, newsletter
inne prace biurowe związane z bieżącą działalnością firmy.

Wymagania

dobrej znajomości języka angielskiego – warunek konieczny,
preferowane doświadczenie na podobnym stanowisku,
wysokich umiejętności interpersonalnych: samodzielności,
komunikatywności, dobrej organizacji pracy oraz sprawności w osiąganiu celów,
bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office,
mile widziane doświadczenie w prowadzeniu działań marketingowych w Internecie

Prezentacja firmy

Acuarius Consulting specjalizuje się w doradztwie i pośrednictwie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa