Asystent do spraw sprzedaży (konferencje i szkolenia)

CBE Polska

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • Sprzedaż uczestnictw w szkoleniach, konferencjach
  • Aktywne pozyskiwanie potencjalnych klientów m.in. poprzez działania na linkedin
  • Realizacja wyników sprzedażowych
  • Telefoniczna i mailowa obsługa klienta
  • Obsługa bazy danych
  • Raportowanie wyników swojej pracy

 Oferujemy

  • pracę od poniedziałku do piątku w stałych godzinach (8:00 - 16:00), wyłacznie od poniedziałku do piątku.
  • Atrakcyjna i dobrze skomunikowana lokalizacja biura (Okopowa 56, budynek Pirrelli obok CH Klif).
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia finansowego (podstawa + system prowizyjny)
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • prowizja od sprzedaży premie uzależniona od wyników

 Wymagania

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office);
  • komunikatywność
  • punktualność, skrupulatność, rzetelność, chęć uczenia się;
  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą analityczno – doradczą specjalizującą się w zagadnieniach... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 000PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak, prowizja od sprzedaży + premie za wyniki
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Administracja biurowa, Praca Praca dla studenta, Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia