Asystent do spraw finansowych.

AERO-GSE Sp. z o.o. Sp. K.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy jednym z aktywnych graczy na rynku z branży motoryzacyjnej i lotniskowej. Główną gałęzią działalności spółki jest produkcja i sprzedaż specjalistycznych maszyn oraz urządzeń wykorzystywanych w lotnictwie dla naziemnej obsługi statków powietrznych. Wśród naszych klientów znajdują się zarówno firmy z terytorium Europy, Bliskiego Wschodu i krajów byłego Związku Radzieckiego. Obecnie poszukujemy:

Asystenta do spraw finansowych.

Opis stanowiska:

Wsparcie działów Zaopatrzenia i Logistyki, Sprzedaży oraz Księgowego m.in. w zakresie:

  • Rejestracji w ERP dokumentów zakupowych, sprzedażowych, kompletacja dokumentów dla księgowego,
  • Wykonanie opłat dla dostawców,
  • Monitoring zobowiązań i należności (wpływów od klientów),
  • Prowadzenie kasy gotówkowej,
  • Kontakt z bankami i innymi instytucjami w sprawach otrzymywania zaświadczeń oraz innej dokumentacji, w tym dotyczącej SWIFT.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub średnie zawodowe ekonomiczne, finansowe, księgowe,
  • Znajomość podstaw księgowości,
  • Doświadczenie w księgowości, prowadzenia budżetów, cash flow, płatności w systemie bankowym,
  • Mile widziana praktyczna znajomość oprogramowania STREAM SOFT,
  • Znajomość MsExcel, MsOutlook.

Oferujemy:

  • Stabilne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności,
  • Dobre warunki pracy, przede wszystkim spokojną pracę,
  • Możliwość zatrudnienia na stałe.

Prosimy o przesyłanie CV zatytułowanych imieniem i nazwiskiem. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Jesteśmy jednym z aktywnych graczy na rynku z branży motoryzacyjnej i lo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Inne