Opis stanowiska pracy

  • pełna obsługa administracyjna biura, nadzór nad dokumentacją i zapewnienie jej prawidłowego obiegu,
  • obsługa poczty wychodzącej i przychodzącej,
  • dbanie o stan przestrzeni biurowej (zamawianie artykułów biurowych, kuriera, umawianie spotkań, obsługa gości),
  • współpraca z Zarządem oraz poszczególnymi działami firmy,
  • inne prace biurowe i asystenckie zlecone przez Przełożonego

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego,
  • mile widziana znajomość języka rosyjskiego
  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • dokładność, sumienność oraz terminowość,
  • kreatywność i inicjatywa w samodzielnym rozwiązywaniu problemów,
  • bardzo dobra organizacja pracy na samodzielnym stanowisku,
  • umiejętność obsługi pakietu Microsoft Office (dobra znajomość programu Excel),
  • dobra znajomość programu PowerPoint
  • prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Transport, spedycja, magazynowanie, agencja celna

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Praca dla studenta