Asystent Biura Spółki „ABS.1.17”

Inventpower Sp. z o.o.

05-806 Sokołów (k. Raszyna), mazowieckie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem spółki, lidera na rynku innowacyjnych rozwiązań zabezpieczających kluczowe procesy biznesowe naszych klientów, poszukujemy kandydatów na stanowisko Asystent Biura Spółki.

Obowiązki

• Bieżąca obsługa biura spółki,

• Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentacji i korespondencji,

• Prowadzenie archiwum firmy,

• Realizacja spraw administracyjno-urzędowych,

• Umawianie i obsługa spotkań,

• Organizowanie wyjazdów służbowych,

• Zakupy na potrzeby biura,

• Współpraca z dostawcami i kontrahentami firmy,

• Wsparcie administracyjne działów spółki w realizacji zadań,

Wymagania

• Praktyczna znajomość pakietu MS Office,

• Znajomość języka angielskiego,

• Prawo jazdy kat. B,

• Nastawienie na wielozadaniowość,

• Logiczne myślenie oraz umiejętność analitycznego podejścia do problemów,

• Wysoka kultura osobista,

• Komunikatywność oraz umiejętność nawiązywania relacji międzyludzkich,

• Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność planowania i ustalania priorytetów,

• Samodzielność, kreatywność, odpowiedzialność, sumienność i dokładność,

• Mile widziana znajomość zagadnień z zakresu prawa zamówień publicznych,

• Mile widziane wykształcenie wyższe lub w trakcie nauki,

Oferujemy

• Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się spółce,

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

• Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy,

• Dostęp do unikalnych technologii i rozwiązań,

• Uczestnictwo w szkoleniach,

• Możliwość awansu w strukturach spółki,

• Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet ubezpieczeń,

W celu zapoznania się z działalnością spółki zapraszamy na stronę internetową lub do bezpośredniego kontaktu z nami.

Prezentacja firmy

Spółka powstała w celu zaspokajania rosnących wymagań klientów w zakresi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat