Asystent Biegłego Rewidenta

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Miejsce pracy: Poznań

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o preferowaną przez kandydata umowę (umowa o pracę/B2B), podpisywaną bezpośrednio z naszym Klientem
  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach biurowych
  • Ambitne stanowisko pracy w rozpoznawalnym Biurze Rachunkowym
  • Realna możliwość awansu w strukturach firmy
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego w zakresie audytu, rachunkowości oraz doradztwa gospodarczego poprzez współpracę z ekspertami w swoich dziedzinach

Wymagania:

  • Student bądź absolwent studiów wyższych ekonomicznych (preferowany kierunek: finanse i rachunkowość)
  • Min. rok doświadczenia w audycie
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Ms Office, ze szczególnym uwzględnieniem programu Excel
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Dodatkowym atutem będzie rozpoczęte postępowanie kwalifikacyjne na biegłego rewidenta

Zadania:

  • Ścisła współpraca z biegłym rewidentem - uczestnictwo w różnych projektach związanych z badaniem sprawozdań finansowych, badaniem planów przekształcenia, wycen spółek i innych usług atestacyjnych oraz realizacja bieżących zadań firmy
  • Przygotowywanie informacji bieżących i okresowych na potrzeby klientów
  • Sporządzanie analiz kontrolingowych w oparciu o bazy danych
  • Udział w procesie badania sprawozdań finansowych

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy