Asystent Biegłego Rewidenta

Pro Audyt Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Do naszego zespołu audytorskiego poszukujemy

ASYSTENTA w dziale Audytu

Jeśli więc interesujesz się zagadnieniami z zakresu rachunkowości, sprawozdawczości finansowej oraz finansów i chcesz przekonać się jak w praktyce wygląda praca audytora, a przy tym jesteś osobą wykazującą inicjatywę w działaniu, gotową do podejmowania nowych wyzwań, której zależy na zdobyciu praktycznej wiedzy i doświadczenia w pracy przy różnorodnych i ciekawych projektach, to jesteś osobą, której właśnie szukamy.

W szczególności zachęcamy absolwentów i studentów kierunków ekonomicznych, finansowych oraz nauk ścisłych.

Pracując w zespole razem z doświadczonymi pracownikami, możesz uczyć się od najlepszych.

Jednocześnie zapewnimy Ci odpowiednie szkolenie, aby budować Twoją wiedzę merytoryczną, a w przyszłości umożliwić uzyskanie kwalifikacji Biegłego Rewidenta oraz innych cenionych przez środowiska biznesowe certyfikatów.

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia doświadczenia,
  • udział w ciekawych projektach,
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole,
  • elastyczny czas pracy,
  • przyjazną i niesformalizowaną atmosferę pracy,
  • współpracę z najlepszymi specjalistami.

Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami.

Wymagania

  • motywacji do pracy w dziale audytu,
  • umiejętności analitycznego myślenia oraz znajomości zasad rachunkowości,
  • zdolności do szybkiego uczenia się,
  • umiejętności obsługi narzędzi z pakietu MS Office,
  • komunikatywności oraz umiejętności pracy w zespole,
  • dyspozycyjności oraz gotowości do wyjazdów.

Prezentacja firmy

Jesteśmy młodą i dynamiczną firmą, którą tworzy zespół specjalistów posi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Finanse