Opis stanowiska pracy

Jesteśmy liderem rynku w zakresie zapewnienia wysokiej jakości powietrza. Usuwamy wszelkie niebezpieczne dla zdrowia zanieczyszczenia i mikroorganizmy w miejscu Twojej pracy. Na terenie naszego kraju jesteśmy wyłącznym dystrybutorem urządzeń holenderskiej firmy EUROMATE PURE AIR - światowego lidera w dziedzinie oczyszczania powietrza. Nasza technologia to idealne rozwiązanie dla każdego.

Aktualnie, poszukujemy do naszego DZIAŁU SPRZEDAŻY najlepszych specjalistów na stanowisko:

Asystent Back Office

Odpowiedzialności:

  • Wsparcie działu handlowego w zakresie bieżących potrzeb administracyjnych
  • Sporządzanie analiz sprzedażowych i estymacji rynkowych
  • Wsparcie administracyjne w procesach rekrutacji
  • Monitoring przetargów dla branży oraz platform przetargowych

Wymagamy:

  • Doskonałej organizacji pracy własnej
  • Inicjatywy i szybkości w działaniu
  • Znajomości narzędzi biurowych oraz pakietu MS Office
  • Wiedzy na temat systemów CRM i/lub ERP
  • Praktycznej znajomości języka angielskiego
  • Mile widziane doświadczenie w dziale wsparcia sprzedaży, administracji lub księgowości

Oferujemy:

  • Pracę z najlepszymi specjalistami w branży
  • Umowę o pracę lub inną wybraną formę współpracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe, oraz premię za osiągane cele
  • Pracę od poniedziałku do piątku i elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia produktowe oraz niezbędne narzędzia pracy
  • Awans na wyższe stanowisko, zgodnie z ustaloną ścieżką kariery w naszej firmie

Wyślij cv za pomocą opcji "Aplikuj" bez listu motywacyjnego.

Nie zapomnij dopisać w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U. z 2014 r., poz. 1182 ze zm.)”

Prezentacja firmy

Jesteśmy liderem rynku w zakresie zapewnienia wysokiej jakości powietrza... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Obsługa klienta, Praca Praca dla studenta