Asystent Automatyk – student II -IV roku

NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Od wielu lat staramy się robić wszystko, aby zmniejszać zanieczyszczenie powietrza, którym oddychasz. To dlatego tworzymy produkty, które dbają o środowisko. Wierzymy, że robimy coś ważnego także dla Ciebie. Wiemy również, że bez wykwalifikowanych i zaangażowanych pracowników nie moglibyśmy osiągać zakładanych celów i rozwijać naszej organizacji. Dlatego też od początku istnienia firmy staramy się tworzyć przyjazne i rozwojowe środowisko, pozwalające każdemu pracownikowi realizować własny potencjał i osiągać satysfakcję zawodową. Dlatego dołącz do nas. Naszym sukcesem są ludzie!
W związku z rozwojem naszych Biznesów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Oferujemy

  • Współpracę na podstawie umowy - zlecenie
  • Elastyczny harmonogram pracy (dostosowany do zajęć na studiach)
  • Sukcesywny wzrost wynagrodzenia uzależniony od rozwoju i nabywanego doświadczenia
  • Szkolenia branżowe, dostęp do najnowszych technologii oraz możliwość zdobycia uprawnień
  • Możliwość nawiązania długofalowej współpracy po zakończeniu studiów

Zakres obowiązków

  • Wsparcie dla Inżynierów Automatyków we wdrażaniu nowych projektów oraz usprawnianiu procesu technologicznego
  • Konserwacja i naprawa urządzeń automatyki (mechatroniki)
  • Diagnostyka i usprawnianie programów układów automatyki
  • Pomoc w zakresie planowania prewencji maszyn nieprodukcyjnych
  • Udział w rozwoju procedur jakości
  • Dobieranie nowych elementów automatyki, zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne i materiały eksploatacyjne
  • • Aktualizacja i weryfikacja dokumentacji technicznej oraz systemów zarządzania
    * Zakres obowiązków zależny od poziomu studiów i wiedzy

Oczekiwania

  • Studia w toku – II-IV rok studiów dziennych lub wieczorowych na kierunkach: Automatyka i Robotyka, Elektryka, Elektromechanika, Elektronika
  • Podstawowa wiedza z zakresu elektryki oraz budowy i sterowania maszyn, poparta umiejętnością posługiwania się schematami elektrycznymi i pneumatycznymi
  • Dobra znajomość pakietu MS Office z naciskiem na MS Excel
  • Podstawy z zakresu programowania sterowników PLC
  • Komunikatywna znajomość terminów technicznych oraz zrozumienie dokumentacji technicznej w języku angielskim
  • Mile widziana znajomość relacyjnych baz danych i środowiska Ms SQL, a także programowania obiektywnego (VB, C#) lub chęć rozwoju w tym zakresie
  • Samodzielność w zdobywaniu wiedzy i rozwiązywaniu problemów, sumienność i dobra organizacja pracy
  • Motywacja do rozwoju swoich umiejętności technicznych i organizacyjnych
  • Chęć związania swojej przyszłości z zawodem Inżyniera Automatyka
  • Prawo jazdy kat. B
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Przed aplikowaniem prosimy o zapoznanie się z Klauzulą informacyjną umieszczoną pod ogłoszeniem.