Opis stanowiska pracy

Poszukiwana osoba będzie odpowiedzialna za:
Obsługę Klientów – gości butikowej pracowni fryzjerskiej,
Drobne prace fryzjerskie (po odpowiednim przeszkoleniu) – obsługa myjki, nakładanie farb etc.,
Bieżącą organizację salonu fryzjerskiego – m.in. utrzymywanie czystości, doraźne prace pomocnicze.

Oferujemy:
Pracę w ekskluzywnej pracowni fryzjerskiej o renomowanej marce i ugruntowanej pozycji na rynku – także wśród Klientów VIP,
Zatrudnienie w formie umowy o pracę na niepełny etat,
Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach popołudniowych – średnio między 15:00 a 20:00,
Wynagrodzenie podstawowe + premie uznaniowe,
Ciekawą i inspirującą pracę w branży health&beauty,
Życzliwą atmosferę pracy i otwartość ze strony przełożonego.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
Doświadczenia w pracy przy obsłudze Klienta – mile widziane doświadczenie na analogicznym stanowisku w salonie fryzjerskim/hotelu/restauracji,
Wysoko rozwiniętych kompetencji interpersonalnych – komunikatywności, otwartości,
Umiejętności budowania i utrzymywania relacji z Klientami,
Wysokiej kultury osobistej i nienagannej prezencji.

Prezentacja firmy

JobMe to firma powstała z pasji do branży HR oraz z chęci wniesienia na ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/07/2018
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
1 300PLN - 1 600PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
30%
Branża / kategoria:
Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna