Asystent / Asystentka ze znajomością Corel / Illustrator - atrakcyjne zarobki!

Agencja Zatrudnienia KS Service

Poznań, Wysogotowo, Sady, Rokietnica, Dopiewo, wielkopolskie

Miejsce pracy: Poznań, Wysogotowo, Sady, Rokietnica, Dopiewo

CZY TO O TOBIE?

  • Potrafisz obsługiwać program graficzny Corel Draw lub Illustrator?
  • Być może nie masz jeszcze doświadczenia zawodowego, ale pragniesz rozwijać swoje umiejętności?
  • Chcesz pracować w branży poligraficznej?

TAK? Najprawdopodobniej jesteś osobą, której szukamy, czytaj dalej!

NASZA OFERTA:

Decydując się na współpracę z nami zyskujesz stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie sięgające nawet 3200 zł brutto miesięcznie i umowę o pracę (przez okres próbny umowa zlecenie). Masz okazję brać udział w szkoleniach podczas których zdobędziesz niezbędne umiejętności. Pracujemy tylko od poniedziałku do piątku (6-14 lub 14-22), weekendy mamy wolne!

OPIS STANOWISKA:

Twoja praca będzie polegać na opracowaniu w programie graficznym Corel Draw lub Illustrator projektów, które następnie będziemy wdrażać do produkcji. Specjalizujemy się głównie w wykonywaniu zdobień na skórze, papierze i płytach. Ponadto do Twoich zadań należeć będzie wykonanie dokumentacji technicznej, która pozwoli stworzyć nam odpowiedniej jakości produkt.

Zainteresowany? Zainteresowana?
Wyślij do nas swoje Cv już teraz!

Więcej informacji znajdziesz pod numerem telefonu: 503 075 956

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.