Asystent/Asystentka w Dziale Raportowania i Analiz

G Partner Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Od 2011 roku zajmujemy się reklamą internetową - oferujemy kompleksowe rozwiązania z obszaru marketingu online dla klientów biznesowych w Polsce i na 6 rynkach zagranicznych.

W G Partner specjalizujemy się w planowaniu strategicznym, skutecznym prowadzeniu i optymalizacji kampanii reklamowych.

Jeśli chcesz rozwijać się z nami, czekamy na Ciebie w G Partner!

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: gpartner.com.pl

Zachęcamy do współpracy z liderem na rynku usług reklamy internetowej

na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Realizacja zadań zleconych przez dział raportowania i analiz
  • Wsparcie administracyjne
  • Ścisła współpraca z kluczowym partnerem oraz działami wspierającymi

Wymagania:

  • Biegłej znajomości języka angielskiego – warunek konieczny
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office oraz produktów Google
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami analitycznymi
  • Umiejętność dostosowania się do szybko zmieniającego się otoczenia
  • Wysokie umiejętności organizacyjne
  • Samodzielność w działaniu, kreatywność
  • Dokładność i rzetelność

W zamian oferujemy:

  • Pracę w środowisku międzynarodowym
  • Współpracę z profesjonalistami w swojej dziedzinie
  • Pracę w przyjaznej atmosferze i zgranym zespole
  • Rozwój zawodowy i osobisty