Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 24/02/2019.

Asystent/Asystentka serwisu

Warszawa, mazowieckie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta z branży motoryzacyjnej poszukujemy:

Asystenta/Asystentki serwisu - Józefów k. Otwocka

Opis stanowiska:

- prowadzenie dokumentacji firmowej

- nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem biura

- koordynacja korespondencji przychodzącej i wychodzącej

- prowadzenie kasy fiskalnej

- przygotowanie zamówień,

- przygotowanie zestawień wydatków dla księgowości

- obsługa telefoniczna

Wymagania:

- wykształcenie min. średnie,

- bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office (zwłaszcza Excel, Word),

- znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem,

- dobra organizacja pracy, samodzielność i sumienność,

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

- dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową

- możliwość korzystania z benefitów (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe)

- szkolenie wdrażające i niezbędne narzędzia pracy

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
04/01/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Praca Administracja / Sekretariat , Praca Administracja biurowa , Praca Obsługa klienta