Asystent/ Asystentka produkcji

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Zimna Wódka, opolskie

Miejsce pracy: Zimna Wódka

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • Benefity: Multisport, grupowe ubezpieczenie PZU, Medicover - prywatna opieka medyczna, imprezy integracyjne, kupony zniżkowe
  • Możliwość nabycia cennego doświadczenia i rozwoju umiejętności
  • Dofinansowanie posiłków przez pracodawcę

Wymagania:

  • Znajomość SAP w zakresie tworzenia zleceń produkcyjnych lub innego systemu związanego z obsługą produkcji
  • Praktyczne doświadczenie w przygotowywaniu raportów i prezentacji wyników
  • Znajomość i podstawowa wiedza dotycząca wskaźników produkcyjnych
  • Dokładność i skrupulatność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do pracy zmianowej

Zadania:

  • Administracja dokumentów na produkcji
  • Przygotowywanie zleceń produkcji wg wytycznych
  • Księgowanie i archiwizacja produkcji w systemie SAP
  • Koordynacja zasobami biurowymi na hali produkcyjnej
  • Monitorowanie wskaźników produkcyjnych
  • Ścisła współpraca z liderami obszarów i kierownikami zmian, współpraca z działem planowania

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials