Asystent/Asystentka Prezesa Zarządu

Aureus S.A.

Gliwice, śląskie

Aureus S.A.
Dzięki pasji osób pracujących w Aureus, chcemy pomagać naszym Klientom i Partnerom w budowaniu innowacyjnych i stabilnych przedsiębiorstw.
Oferujemy finansowanie w formie kredytu oraz leasingu, jak również atrakcyjne pakiety ubezpieczeniowe. Specjalizujemy się w finansowaniu pojazdów i maszyn trzech głównych segmentów: transportu, sprzętu rolniczego i budowlanego.
Od 2007 roku rozwijamy swoją działalność i z roku na rok jest Nas coraz więcej, równocześnie cyklicznie podejmujemy współpracę z nowymi podmiotami, poszerzając swoją ofertę produktową.

Aktualnie poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Gliwice

Opis stanowiska pracy:

  • Wyłączna praca z Prezesem Zarządu
  • Wsparcie Prezesa w bieżących zadaniach
  • Pomoc i wsparcie w ramach bieżących projektów zleconych przez przełożonego
  • Prowadzenie kalendarza spotkań
  • Planowanie i organizacja podróży przełożonego, w tym rezerwacje biletów, hoteli, organizacja transferów zgodnie z polityką firmy
  • Udział w spotkaniach biznesowych, przygotowywanie prezentacji, raportów, okazjonalne tłumaczenia oraz protokołowanie przebiegu spotkań
  • Obsługa edycyjna oraz korespondencyjna umów, pism oraz korespondencji
  • Koordynacja spotkań biznesowych, telekonferencji i wideokonferencji – przygotowywanie agendy, listy uczestników oraz niezbędnych materiałów Nadzór nad prawidłowym obiegiem informacji i dokumentów
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy i przełożonego
  • Wykonywanie dodatkowych zadań zleconych przez przełożonego
Aureus S.A.

Nasze oczekiwania:

  • Dyspozycyjność
  • Min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie – warunek konieczny
  • Mile widziana znajomość języka francuskiego
  • Bardzo dobra znajomość MS Office (Outlook, Word, Power Point, Excel)
  • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność planowania, ustalania priorytetów oraz podejmowania decyzji, doskonałe umiejętności w pracy wielozadaniowej
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informacja dla osób rekrutowanych do pracy (umowa o pracę)