Asystent / Asystentka Działu Sprzedaży

Adecco Poland Sp. z o.o.

Piechcin, kujawsko-pomorskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Piechcin

Zadania:
• Wsparcie organizacyjne oraz administracyjne Dyrektorów (zarządzanie kalendarzem spotkań, prowadzenie korespondencji);
• Przygotowywanie prezentacji, raportów dotyczących działalności firmy;
• Wsparcie pracy Działu Handlowego poprzez przygotowywanie ofert i materiałów informacyjnych dla klientów, kalkulacji cenowych oraz aktualizacji bazy danych;
• Nadzór nad obiegiem dokumentów oraz przepływem informacji;
• Organizowanie spotkań i wyjazdów służbowych, przygotowywanie odpowiednich materiałów;
• Bezpośredni kontakt i współpraca z innymi działami firmy;
• Kontakt z kontrahentami firmy.

Oczekiwania:
• Wykształcenie min. średnie;
• Znajomość MS Office (w szczególności Excel, Word, Power Point);
• Wysoka kultura osobista;
• Łatwość w nawiązywaniu kontaktów;
• Zaangażowanie, odpowiedzialność i duża samodzielność w realizacji powierzonych zadań;
• Doskonała organizacja pracy i umiejętność ustalania priorytetów;
• Elastyczność;
• Umiejętność pracy pod presją czasu;
• Mile widziane
• Dodatkowym atutem będzie znajomość j. angielskiego lub niemieckiego.

Oferujemy:
• Wynagrodzenie 2500zł netto;
• Umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu;
• Pracę od poniedziałku do piątku;
• Możliwość rozwoju umiejętności zawodowych;
• Stałe godziny pracy: 8:00 - 16:00;
• Niezbędne narzędzia pracy - laptop, telefon służbowy.

Oferta dotyczy pracy tymczasowej/stałej.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV.

Numer referencyjny: AS/01/18/BDG
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.