Asystent/Asystentka działu sprzedaży z językiem angielskim

ARYZTA POLSKA Sp. z o.o.

Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie

Od: ARYZTA POLSKA Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki

Obowiązki:

  • Przygotowywanie tłumaczeń, raportów oraz prezentacji Power Point
  • Wsparcie z zakresu utrzymania długofalowych relacji z klientem
  • Wsparcie z zakresu przygotowywania ofert handlowych
  • Wykonywanie raportów, formułowanie wniosków i przygotowanie rekomendacji do analizowanych obszarów
  • Bieżąca współpraca z klientem wewnętrznym w zakresie definiowania potrzeb analitycznych i raportowych
  • Przygotowywanie materiałów i danych na potrzeby spotkań sprzedażowych
  • Utrzymywanie kontaktów z wewnętrznymi i zewnętrznymi klientami firmy
  • Zapewnienie właściwego i sprawnego obiegu informacji pomiędzy działem sprzedaży a innymi działami w organizacji
  • Sporządzanie notatek i raportów ze spotkań i zebrań
  • Organizacja wyjazdów biznesowych, rezerwacja biletów, hoteli itd.
  • Redagowanie korespondencji i pism w języku polskim i angielskim
  • Wyznaczanie i kontrola ustalonych wskaźników

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • bardzo dobra znajomość Power Point
  • umiejętność tworzenia raportów i prezentacji analitycznych
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • znajomość procesów finansowych i sprzedażowych
  • elastyczne i proaktywne podejście do problemów i konfliktów
  • dyspozycyjność i sumienność
  • znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem
  • orientacja na klienta wewnętrznego oraz zewnętrznego

Kandydatom oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w międzynarodowej organizacji
  • dodatkowe benefity pozapłacowe (pakiet medyczny i sportowy)
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia

Kandydatów zainteresowanych pracą na w/w stanowisku prosimy o wysłanie CV oraz listu motywacyjnego poprzez przycisk "Aplikuj" w terminie 14 dni od ukazania się ogłoszenia. W temacie wiadomości prosimy wpisać numer referencyjny: AS/2017/10

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.