Asystent (Asystentka) Działu Handlowego

ANB Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

• Prowadzenie i archiwizacja korespondencji działu
• Sporządzenie zestawień, raportów i tłumaczeń na potrzeby działu
• Bieżące wsparcie działu handlowego w zakresie obsługi zamówień, przygotowywania ofert, dokumentacji przetargowej
• Koordynowanie procesu obiegu dokumentów działu
• Organizowanie spotkań służbowych ,udziału w targach, wystawach branżowych

Wymagania

• entuzjazm, optymizm i zaangażowanie
• łatwość nawiązywania kontaktów
• znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację
• dobra obsługa pakietu MS Office
• wykształcenie wyższe lub co najmniej 2-letni staż pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

Moglibyśmy napisać, że nasza firma istnieje od 1992 roku, ma kapi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi