Asystent / Asystentka działu handlowego i biura zarządu

EkoNorm Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • pomoc w bieżących sprawach administracyjnych i prowadzeniu biura zarządu,
  • obsługa korespondencji, tworzenie i archiwizowanie dokumentów, dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji,
  • inne prace administracyjne i biurowe.

Wymagania:

  • wykształcenie: minimum średnie,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • dobra komunikacja w zespole,
  • znajomość obsługi komputera (MS Office, MS Excel),
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki,
  • umiejętność ustalania priorytetów oraz zarządzanie czasem,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Prezentacja firmy

Czym się zajmujemy na co dzień – znajdziesz na naszej stronie – www.ekon... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/10/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja