Asystent / Asystentka Działu Facility Management (j. niemiecki)

ARCOS FM PL Saller Polbau Sp. z o.o. Sp. k.

Wrocław, dolnośląskie

"Dzięki Twojej pasji do nieruchomości także i TY możesz stać się częścią naszego międzynarodowego i odnoszącego sukcesy zespołu!"

Miejsce pracy: Wrocław

Twoje zadania:

  • Prace administracyjne
  • Korespondencja mailowa i kontakt telefoniczny
  • Opracowywanie poczty
  • Skanowanie i pisanie
  • Wprowadzanie i archowizowanie danych
  • Pozyskiwanie informacji w Internecie
  • Prowadzenie i aktualizacja statystyk
  • Przygotowywanie spotkań
  • Protokółowanie
  • Kontrola faktur i terminów

Co oferujemy:

  • wdrożenie do pracy i szkolenia w centrali w Niemczech
  • karta Multisport
  • pakiet medyczny
  • praca w stale rozwijającej się, międzynarodowej firmie
  • pewne miejsce pracy, niezależne od sytuacji rynkowej
  • nowoczesne I innowacyjne biuro oraz ergonomiczne stanowiska pracy
  • imprezy firmowe

Twój profil:

  • Wykształcenie ekonomiczne
  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku asystentki/ sekre-tarki mile widziane
  • dobra znajomość pakietu MS Office, szczególnie Excel i Word
  • Zdolności organizacyjne, solidność i dokładność
  • Umiejętność pracy w zespole, asertywność
  • Dobra znajmomość j. niemieckiego i j. polskiego
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.