Asystent/ Asystentka Dyrektora Sprzedaży

Axium Sp. z o.o. Sp. K.

Warszawa, mazowieckie

Axium Sp. z o.o Sp.K od ponad 15 lat działa w branży ICT i współpracuje z największymi światowymi producentami rozwiązań sieciowych i nowoczesnych technologii komunikacyjnych. Jesteśmy nowoczesną i otwartą firmą, która przyjmuje do swojego zespołu kreatywnych ludzi.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Od: Axium Sp. z o.o. Sp. K.
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • wspomaganie organizacji pracy Dyrektora sprzedaży,
  • prowadzenie kalendarza,
  • zarządzanie przepływem informacji,
  • opcjonalnie kontakt z dostawcami, klientami i partnerami firmy,
  • sporządzanie notatek ze spotkań,
  • koordynowanie projektów, nadzór nad terminowością zleceń,
  • tworzenie prezentacji, pism, raportów,
  • tłumaczenie oraz redagowanie pism z angielskiego na polski oraz z polskiego na angielski.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku – warunek konieczny,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • bardzo dobre umiejętności analityczne oraz organizacyjne,
  • język angielski (w mowie i piśmie),
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego lub hiszpańskiego,
  • komunikatywność, rzetelność oraz zaangażowanie.

Oferujemy:

  • pozytywną atmosferę w międzynarodowym zespole,
  • umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie,
  • benefitów – opieka medyczna, karta sportowa, owocowe środy,
  • wyjazdy integracyjne, szkolenia.