Asystent /Asystentka ds. realizacji projektów

Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Do obowiązków osoby zatrudnionej na stanowisku Asystentki/Asystenta ds. realizacji projektów będzie należało m.in.:

-wsparcie koordynatora projektów w ich realizacji od strony merytorycznej i finansowej, zgodnie z harmonogramem i budżetem,

-nadzór nad zgodnością projektu z wnioskiem o dofinansowanie oraz zasadami realizacji projektów, zgodnie z wytycznymi programowymi,

-przygotowywanie i archiwizacja dokumentacji projektowej,

-sporządzanie umów z osobami zatrudnianymi do realizacji projektu oraz usługodawcami,

-planowanie, bieżąca i okresowa sprawozdawczość, monitoring finansowy i merytoryczny projektu,

-wsparcie w przygotowywaniu części merytorycznych wniosków o płatność i sprawozdań projektowych,

-kontakty z partnerami projektowymi, urzędami, itp.

Rekrutacja na stanowisko Asystentki/Asystenta ds. realizacji projektów będzie przebiegać dwuetapowo:

ETAP I: Złożenie aplikacji w odpowiedzi na niniejsze ogłoszenie i jej analiza przez naszą Fundację.

ETAP II: Fundacja skontaktuje się z wybranymi osobami i zaprosi je na rozmowę kwalifikacyjną oraz wykonanie praktycznych zadań (rodzajowo podobnych do tych, jakie będą wykonywane na stanowisku Asystentki/Asystenta ds. realizacji projektów – praca z MS Word, MS Excel, wyciąganie wniosków z zadanego tekstu, przygotowanie krótkiego pisma) – całość zajmie ok 1,5 godziny.

Na podstawie wyników obu etapów Fundacja zaproponuje wybranej osobie podpisanie umowy o pracę.

Wymagania

-biegła obsługa komputera (MS Office – Excel, Word, Outlook),

-wysoka kultura osobista, skrupulatność, rzetelność, dokładność, sumienność w realizacji prac, dobra organizacja pracy,

-samodzielność,

-umiejętność pracy w zespole,

-umiejętność analitycznego myślenia i umiejętność posługiwania się różnego typu wytycznymi programowymi,

-doświadczenie w pracy z osobami niepełnosprawnymi będzie dodatkowym atutem,

-doświadczenie w pracy w projektach/kierowania zespołem będzie dodatkowym atutem.

Prezentacja firmy

NASZA MISJA: <br/> <br/>Zapewnienie równych praw i podmiotowości osób ni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/03/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja Publiczna, Praca Organizacje pozarządowe / Wolontariat