Asystent / Asystentka ds. marketingu (branża grzewcza)

Jobs Plus HR Sp. z o.o

31-408 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Nazywamy się Jobs+ i jesteśmy agencją HR. Naszym klientem jest firma z branży grzewczej, która zajmuje się produkcją i dystrybucją urządzeń do produkcji ciepłej wody użytkowej i ogrzewania (pompy ciepła, kotły, podgrzewacze, systemy solarne).

Jeśli interesuje Cię rozwój w marketingu B2B, a do tego komunikatywnie znasz język angielski, to jest oferta idealna dla Ciebie!

Jakie zadania Ci powierzymy?

• aktualizację informacji produktowych, cenników oraz danych w systemie CRM

• przygotowywanie prezentacji i zestawień

• komunikację skierowaną do klientów (klienci B2B), dystrybutorów oraz wewnątrz firmy nt. bieżących działań marketingowych

• aktualizację baz kontaktowych (dystrybutorzy, instalatorzy, projektanci)

• administrację kosztów marketingowych zgodnie z ustalonym budżetem przy współpracy z Marketing Manager

• współorganizację imprez/eventów oraz wewnętrznych spotkań okresowych pracowników firmy

• wsparcie działu przy realizacji programu lojalnościowego

• bieżący kontakt z innymi działami firmy w Polsce i w centrali we Włoszech w zakresie administracji obszarów marketingowych

Prześlij do nas swoją aplikację, jeśli:

• posiadasz wykształcenie wyższe

• znasz język angielski na poziomie umożliwiającym komunikację mailową oraz telefoniczną

• masz proaktywne podejście do pracy, a przy tym jesteś osobą sumienną i odpowiedzialną

• lubisz pracować z liczbami, a Excel nie jest Ci obcy

• możesz rozpocząć pracę od zaraz

W zamian za Twoją pracę zapewnimy Ci:

• zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę

• pracę w godz. 08:00 – 16:00 od pon. do pt.

• zatrudnienie w firmie będącej liderem w branży grzewczej nie tylko w Polsce, ale i na świecie

• okazję do zgłębienia wiedzy marketingowej oraz technicznej z zakresu kotłów i pomp ciepła

• niezbędne narzędzia do pracy

• kompleksowe wdrożenie i szkolenia

Brzmi ciekawie? Nie czekaj i prześlij do nas swoją aplikację.

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 22772.

Prezentacja firmy

Nazywamy się Jobs Plus HR, wspieramy pracodawców w pozyskiwaniu najlepsz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/04/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Reklama / Komunikacja