ASYSTENT / ASYSTENTKA DS. ADMINISTRACYJNYCH

Amvian Automotive (Poland) Sp. z o.o.

Grójec, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma międzynarodowa z siedzibą główną w USA, działająca w sektorze motoryzacyjnym poszukuje do osoby na następujące stanowisko:

Miejsce pracy: Grójec

Opis stanowiska:

  • Obsługa sekretariatu i władz Spółki;
  • Obsługa administracyjna Spółki;
  • Zbieranie ofert i sporządzanie na ich podstawie zestawień;
  • Aktualizacja danych osobowych pracowników, prowadzenie dokumentacji pracowniczej;
  • Tworzenie raportów oraz zestawień na potrzeby wewnętrzne firmy.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe;
  • Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;
  • Praktyczna znajomość obsługi MS Office;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Umiejętności organizacyjne.

Oferujemy:

  • Możliwość pracy w prężnie rozwijającej się firmie,
  • Zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat,
  • Stabilne wynagrodzenie,
  • Możliwość dalszego rozwoju.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę AMVIAN AUTOMOTIVE (Poland) Sp. z o.o. danych osobowych do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie Ustawą z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) o Ochronie Danych Osobowych. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, ich poprawiania oraz usunięcia."

Prezentacja firmy

AMVIAN AUTOMOTIVE (Poland) jest jednym z oddziałów grupy P&C. Jes... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca HR / Kadry / Rekrutacja