Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 19/11/2018.

Asystent / Asystentka Biura

Wrocław, dolnośląskie

Media Choice Sp. j.

Opis stanowiska pracy

Media Choice - jesteśmy domem mediowym specjalizującym się w planowaniu i realizacji kampanii reklamowych zarówno w kanale online jak i offline. Tworzymy strategie, kupujemy media, prowadzimy działania przy zastosowaniu nowych technologii i narzędzi reklamowych dla znanych i cenionych marek.

Aktualnie poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko:

Asystent/Asystentka Biura

Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:

  • organizacja i obsługa spotkań;
  • administracyjne wsparcie dla pracowników (przygotowywanie umów, zleceń itp.);
  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej;
  • dbanie o właściwy obieg dokumentów w firmie;
  • organizacja podróży służbowych i koordynacja ich rozliczeń;
  • przygotowywanie materiałów na spotkania;
  • czuwanie nad zaopatrzeniem biura;
  • współpraca z działem księgowym oraz prawnym;
  • organizacja przestrzeni biurowej;
  • stała współpraca z działami agencji.

Wymagania:

  • sprawnie obsługujesz Pakiet MS Office (Word, Excel, Power Point);
  • posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • doskonale potrafisz zorganizować swój dzień pracy;
  • masz zmysł analityczny i wiedzę ekonomiczną;
  • biegle posługujesz się językiem angielskim;
  • potrafisz zarządzać wieloma zadaniami jednocześnie;
  • masz podstawową wiedzę dotyczącą księgowości;
  • potrafisz działać pod presją czasu;
  • potrafisz stawiać czoła wyzwaniom, szukać rozwiązań i wychodzić z inicjatywą.

Ta praca jest dla Ciebie!

Oferujemy:

  • umowę o pracę (możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin np. ¾ etatu w godzinach 9- 17, mile widziani studenci studiów zaocznych);
  • pracę w doświadczonym i zgranym zespole;
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • nowoczesne biuro w centrum miasta.

Zapraszamy do wysłania CV.

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Media Choice jest domem mediowym specjalizującym się w zakresie marketingu... internetowego. Tworzymy strategie, kupujemy media, prowadzimy kampanie przy zastosowaniu nowych technologii i narzędzi reklamowych dla znanych i cenionych marek.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
12/07/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Administracja / Sekretariat , Praca Administracja biurowa , Praca Biuro / Dokumentacja , Praca Praca dla studenta