Asystent/Asystentka Biura

Warszawa, mazowieckie

KS SERVICE

Opis stanowiska pracy

ZADANIA:

  • umawianie spotkań z Kontrahentami oraz inne prace administracyjne
  • wystawianie faktur sprzedaży i obsługa płatności bankowych
  • wprowadzanie i ewidencja kontaktów w systemie CRM
  • aktywna współpraca w usprawnianiu funkcjonowania biura
  • organizacja wydarzeń z udziałem Klientów

WYMAGANIA:

  • znajomość języka angielskiego min. na poziomie B2
  • dobra znajomość obsługi komputera (Power Point, Excel, Word)
  • umiejętność pracy w środowisku wielozadaniowym
  • otwartość poznawcza i samodzielność w realizacji zadań

OFERUJEMY:

  • konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności
  • elastyczne godziny pracy dostosowane do życia prywatnego
  • pracę w komfortowym biurze w dogodnej lokalizacji (Centrum Warszawy)
  • możliwość udziału w międzynarodowych projektach
  • wsparcie kreatywnego zespołu pasjonatów :)

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia i... Doradztwa Personalnego, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254.
Ponad dziesięcioletnie doświadczenie firmy jest gwarantem skutecznej realizacji procesów rekrutacji w wielu branżach na wszystkich szczeblach kariery zawodowej umożliwiając efektywny dobór personelu.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
13/03/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Praca Administracja biurowa , Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa , Praca Obsługa klienta